Výsledky komunálních voleb 2022: Lazníčky

100 % okrsků sečteno
52.1 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Lazníčky

Sdružení nezávislých kandidátů Lazníčky

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BělotínBeňovBezuchovBochořBohuslávkyBrodek u PřerovaBukBýškoviceČechyČelechoviceČernotínCísařovCitovDobrčiceDolní NětčiceDolní TěšiceDolní ÚjezdDomaželiceDřevohosticeGrymovHlinskoHorní MoštěniceHorní NětčiceHorní TěšiceHorní ÚjezdHrabůvkaHradčanyHraniceHustopeče nad BečvouJezerniceJindřichovKladníkyKlokočíKojetínKokoryKřenoviceKřtomilLazníčkyLazníkyLhotaLhotkaLipník nad BečvouLipováLíšnáLobodiceLuboměř pod StrážnouMalhoticeMěrovice nad HanouMilenovMilotice nad BečvouNahošoviceNelešoviceOldřichovOlšovecOpatoviceOplocanyOprostoviceOsek nad BečvouParšovicePartutovicePavlovice u PřerovaPodolíPolkovicePolomPotštátPřerovPřestavlkyProseniceProvodoviceRadíkovRadkova LhotaRadkovyRadotínRadslaviceRadvaniceRakovŘíkoviceRokytniceRouskéŠišmaSkaličkaSoběchlebySobíškyŠpičkyStará VesStříbrniceStřítež nad LudinouSušiceTeplice nad BečvouTovačovTroubkyTučínTuroviceTýn nad BečvouUhřičiceÚstíVeselíčkoVěžkyVlkošVšechoviceVýklekyZábeštní LhotaŽákoviceZámrskyŽelatovice

Zvolení zastupitelé v obci Lazníčky (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Lazníčky (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Pavlína Kubíková

pořadí na kandidátce: 1

21.3 % (75 hlasů)

2

Richard Švarc

pořadí na kandidátce: 3

19.9 % (70 hlasů)

3

Ivo Šťastný

pořadí na kandidátce: 5

19.3 % (68 hlasů)

4

Bc. Petr Štolcar

pořadí na kandidátce: 2

17.9 % (63 hlasů)

5

Ondřej Okleštěk

pořadí na kandidátce: 4

15.9 % (56 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Lazníčky

Sdružení nezávislých kandidátů Lazníčky

1

Pavlína Kubíková státní zaměstnanec, věk: 35 let

2

Bc. Petr Štolcar vedoucí prodeje, věk: 51 let

3

Richard Švarc strojírenský dělník, věk: 48 let

4

Ondřej Okleštěk automechanik, věk: 33 let

5

Ivo Šťastný referent, věk: 60 let

6

Jana Možíšová IT konzultant, věk: 41 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Hřib přirovnáním Svobody k prasečí chřipce překročil mez. Může ho to stát místo, říká expert

Mezi představiteli koalice Spolu, která vyhrála volby v Praze, panuje většinová shoda na tom, že by chtěli koalici v hlavním městě složit na základě vzoru vládní pětikoalice. V médiích se však diskutuje, zda takové spolupráci nebudou škodit spory mezi lídrem Spolu Bohuslavem Svobodou (ODS) a dosavadním pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), kteří si šli během kampaně tvrdě po krku. Profesionální vyjednavač Radim Pařík v pořadu 360° mimo jiné radil, co by oba politici měli udělat, aby mohla koalice bez problému vzniknout.

Lepší SPD než kmotři z ODS a TOP 09. Zakládající člen Pirátů vyzval k vendetě v Plzni

Aktualizováno

Plzeňští Piráti v krajském městě zamýšleli koalici s hnutím ANO a STAN i s kontroverzní podporou od dvou zastupitelů za SPD. Proti tomu se však ohradil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Strana po nedělním jednání nakonec došla k závěru, že se o podporu SPD neopře. Jeden ze zakládajících členů Pirátů Dalibor Záhora, který je ostrým kritikem plzeňské ODS i TOP 09, si spolupráci s SPD na komunální úrovni představit uměl.

Okamura ke svému přešlapu: Měl jsem volební lístek pro Růžičku ještě roztrhat a sníst?

Šéf SPD Tomio Okamura už druhý den obhajuje svůj protestní hlas pro znovuzvoleného senátora Jiřího Růžičku. Ten obhájil svůj post v horní komoře parlamentu již v prvním kole. Ačkoliv Okamura volební lístek přeškrtal a natrhnul, stále pravděpodobně platil. „Měl jsem ten lístek ještě zmuchlat? Sníst? Roztrhat na kusy? Ještě něčím polít? Hlavně jsem rád, že jsem vyjádřil nesouhlas s politikou vlády Petra Fialy (ODS),“ doplnil pobaveně Okamura v povolební Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Lazníčky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Lazníčky a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.