Výsledky komunálních voleb 2022: Lipník

100 % okrsků sečteno
41.34 % volební účast
100 %

Pro obec Lipník

Pro obec Lipník

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Lipník (celkem 7 zastupitelů)

Pro obec Lipník (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Ingrid Podroužková

pořadí na kandidátce: 1

16.5 % (57 hlasů)

2

Radim Talčík

pořadí na kandidátce: 6

12.1 % (42 hlasů)

3

Bc. Lucie Brejtrová

pořadí na kandidátce: 2

11.0 % (38 hlasů)

4

Jiří Trojan

pořadí na kandidátce: 3

11.0 % (38 hlasů)

5

David Bezděk

pořadí na kandidátce: 4

10.4 % (36 hlasů)

6

Filip Šolc

pořadí na kandidátce: 5

8.1 % (28 hlasů)

7

Ing. Denisa Blažková

pořadí na kandidátce: 7

11.6 % (40 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Lipník

Pro obec Lipník

1

Ing. Ingrid Podroužková starostka, věk: 45 let

2

Bc. Lucie Brejtrová předsedkyně kontrolního výboru (vychovatelka), věk: 29 let

3

Jiří Trojan předseda bytového výboru (strážník městské policie), věk: 54 let

4

David Bezděk CNC obráběč, věk: 33 let

5

Filip Šolc místostarosta (technolog), věk: 46 let

6

Radim Talčík OSVČ, věk: 45 let

7

Ing. Denisa Blažková vývojář, věk: 30 let

8

Petra Hnátová mistrová ve výrobě, věk: 41 let

9

Petr Vavrovič student, věk: 23 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Lipník sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Lipník a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.