Výsledky komunálních voleb 2022: Ludíkov

100 % okrsků sečteno
65 % volební účast
56.4 %

Nezávislí pro Ludíkov

Nezávislí pro Ludíkov

56.4 %

43.6 %

KDU-ČSL

KDU-ČSL

43.6 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBedřichovBenešovBlanskoBořitovBorotínBoskoviceBrťov-JenečBukovinaBukovinkaBýkoviceČerná HoraČernoviceCetkoviceChrudichromyCrhovDeštnáDlouhá LhotaDoubravice nad SvitavouDrnoviceHabrůvkaHodonínHolštejnHorní PoříčíHorní SmržovJabloňanyJedovniceKněževesKníniceKořenecKotvrdoviceKozárovKrasováKřetínKrhovKřtěnovKřtinyKulířovKunčina VesKuniceKuničkyKunštátLažanyLazinovLetoviceLhota RapotinaLhota u LysicLhota u OlešniceLipovecLipůvkaLoukaLuběLudíkovLysiceMakovMalá LhotaMalá RoudkaMíchovMiloniceNěmčiceNýrovOboraOkrouhláOlešniceOlomučanyOstrov u MacochyPaměticePetrovPetroviceProstřední PoříčíRájec-JestřebíRáječkoRoubaninaRozseč nad KunštátemRozsíčkaRudiceŠebetovSebraniceŠebrov-KateřinaSenetářovSkalice nad SvitavouSkrchovSloupŠošůvkaSpešovŠtěchovStvolováSuchýSudiceSulíkovSvětláSvinošiceSvitávkaTasoviceUhřiceÚjezd u BoskovicÚjezd u Černé HoryÚsobrnoÚstupValchovVanoviceVavřinecVážanyVelenovVelké OpatoviceVilémoviceVískyVoděradyVranováVysočanyZávistZbraslavecŽďárŽďárnáŽernovníkŽerůtky

Zvolení zastupitelé v obci Ludíkov (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí pro Ludíkov (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Marta Foltýnová

pořadí na kandidátce: 1

17.4 % (100 hlasů)

2

Zdeněk Kopecký

pořadí na kandidátce: 3

16.3 % (94 hlasů)

3

Petr Šindelka

pořadí na kandidátce: 2

14.4 % (83 hlasů)

4

Michal Novák

pořadí na kandidátce: 4

13.2 % (76 hlasů)

KDU-ČSL (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Antonín Paděra

pořadí na kandidátce: 4

21.7 % (97 hlasů)

2

Mgr. Hana Veselá

pořadí na kandidátce: 2

16.1 % (72 hlasů)

3

Ing. František Veselý

pořadí na kandidátce: 1

15.2 % (68 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Ludíkov

Nezávislí pro Ludíkov

1

Marta Foltýnová úřednice, věk: 44 let

2

Petr Šindelka OSVČ, věk: 48 let

3

Zdeněk Kopecký dělník, věk: 42 let

4

Michal Novák dělník, věk: 31 let

5

Jana Součková dělník, věk: 44 let

6

Zdeněk Hebelka dělník, věk: 45 let

7

František Konečný dělník, věk: 32 let

KDU-ČSL

1

Ing. František Veselý OSVČ služby v lesnictví, věk: 49 let

2

Mgr. Hana Veselá učitelka, věk: 37 let

3

Blanka Matušková vedoucí HTS, věk: 45 let

4

Ing. Antonín Paděra úředník, věk: 38 let

5

Ing. Jaroslav Písařík technolog, chemik, věk: 44 let

6

Tomáš Zedník vedoucí směny, věk: 43 let

7

Bc. Kamil Veselý OSVČ služby v lesnictví, věk: 47 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Nemají co nabídnout, kritizoval Babiš kandidáty na Hrad. Schytal to od Nerudové i Kalouska

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš zkritizoval všechny tři kandidáty, které hodlá koalice Spolu v prezidentských volbách podpořit. Na sociálních sítích se tak opřel do generála Petra Pavla, senátora Pavla Fischera i do ekonomky Danuše Nerudové. Bývalá rektorka brněnské Mendelovy univerzity si to však nenechala líbit. Později se do diskuse zapojil i někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Ani on si v případě kritiky Babiše nebral servítky.

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Ludíkov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Ludíkov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.