Výsledky komunálních voleb 2022: Jeviněves

100 % okrsků sečteno
63.33 % volební účast
100 %

JEVINĚVES 2022

JEVINĚVES 2022

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Jeviněves (celkem 7 zastupitelů)

JEVINĚVES 2022 (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Květa Jansová

pořadí na kandidátce: 1

15.3 % (111 hlasů)

2

Petr Duchoslav

pořadí na kandidátce: 2

15.3 % (111 hlasů)

3

Václav Jansa

pořadí na kandidátce: 7

12.7 % (92 hlasů)

4

Mgr. Petr Zavřel

pořadí na kandidátce: 5

12.5 % (91 hlasů)

5

Mgr. Kateřina Hegrová

pořadí na kandidátce: 6

12.3 % (89 hlasů)

6

Hana Voráčková

pořadí na kandidátce: 3

11.2 % (81 hlasů)

7

Ing. Miloš Michovský

pořadí na kandidátce: 4

10.3 % (75 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Jeviněves

JEVINĚVES 2022

1

Květa Jansová starostka, věk: 50 let

2

Petr Duchoslav technik správy nemovitostí, věk: 39 let

3

Hana Voráčková účetní, věk: 67 let

4

Ing. Miloš Michovský důchodce, věk: 70 let

5

Mgr. Petr Zavřel policista, zástupce vedoucího oddělení, věk: 56 let

6

Mgr. Kateřina Hegrová administrativní pracovnice, věk: 35 let

7

Václav Jansa OSVČ, věk: 53 let

8

Roman Tyráček vedoucí fakturace, věk: 36 let

9

Lukáš Fajman auditor, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Jeviněves sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Jeviněves a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.