Výsledky komunálních voleb 2022: Petrovice

100 % okrsků sečteno
37.62 % volební účast
100 %

KRÁSNÉ PETROVICE

KRÁSNÉ PETROVICE

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBedřichovBenešovBlanskoBořitovBorotínBoskoviceBrťov-JenečBukovinaBukovinkaBýkoviceČerná HoraČernoviceCetkoviceChrudichromyCrhovDeštnáDlouhá LhotaDoubravice nad SvitavouDrnoviceHabrůvkaHodonínHolštejnHorní PoříčíHorní SmržovJabloňanyJedovniceKněževesKníniceKořenecKotvrdoviceKozárovKrasováKřetínKrhovKřtěnovKřtinyKulířovKunčina VesKuniceKuničkyKunštátLažanyLazinovLetoviceLhota RapotinaLhota u LysicLhota u OlešniceLipovecLipůvkaLoukaLuběLudíkovLysiceMakovMalá LhotaMalá RoudkaMíchovMiloniceNěmčiceNýrovOboraOkrouhláOlešniceOlomučanyOstrov u MacochyPaměticePetrovPetroviceProstřední PoříčíRájec-JestřebíRáječkoRoubaninaRozseč nad KunštátemRozsíčkaRudiceŠebetovSebraniceŠebrov-KateřinaSenetářovSkalice nad SvitavouSkrchovSloupŠošůvkaSpešovŠtěchovStvolováSuchýSudiceSulíkovSvětláSvinošiceSvitávkaTasoviceUhřiceÚjezd u BoskovicÚjezd u Černé HoryÚsobrnoÚstupValchovVanoviceVavřinecVážanyVelenovVelké OpatoviceVilémoviceVískyVoděradyVranováVysočanyZávistZbraslavecŽďárŽďárnáŽernovníkŽerůtky

Zvolení zastupitelé v obci Petrovice (celkem 9 zastupitelů)

KRÁSNÉ PETROVICE (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Miloš Palatka

pořadí na kandidátce: 2

13.8 % (126 hlasů)

2

Vladimír Paulík

pořadí na kandidátce: 1

12.5 % (114 hlasů)

3

Josef Šťastný

pořadí na kandidátce: 3

10.5 % (96 hlasů)

4

Václav Nejezchleb

pořadí na kandidátce: 4

10.3 % (94 hlasů)

5

Roman Skoták

pořadí na kandidátce: 5

10.9 % (99 hlasů)

6

Marcela Danylková

pořadí na kandidátce: 6

10.2 % (93 hlasů)

7

Michal Žižan

pořadí na kandidátce: 7

10.0 % (91 hlasů)

8

Jaroslav Vintr

pořadí na kandidátce: 8

11.6 % (106 hlasů)

9

Rostislav Němec

pořadí na kandidátce: 9

10.2 % (93 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Petrovice

KRÁSNÉ PETROVICE

1

Vladimír Paulík starosta obce, věk: 55 let

2

Miloš Palatka jednatel společnosti, věk: 41 let

3

Josef Šťastný živnostník, věk: 48 let

4

Václav Nejezchleb číšník, věk: 41 let

5

Roman Skoták elektromechanik, věk: 36 let

6

Marcela Danylková pečovatelka, věk: 58 let

7

Michal Žižan řidič, věk: 36 let

8

Jaroslav Vintr řidič autobusu, věk: 58 let

9

Rostislav Němec prodavač, věk: 39 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Petrovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Petrovice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.