Výsledky komunálních voleb 2022: Drevníky

100 % okrsků sečteno
35.35 % volební účast
17.9 %

Bc. MILOŠ VLČEK

Bc. MILOŠ VLČEK

17.9 %

17.9 %

Radek Skalický

Radek Skalický

17.9 %

15.4 %

MICHAL ŠIMEK

MICHAL ŠIMEK

15.4 %

13.8 %

PETRA VODENKOVÁ

PETRA VODENKOVÁ

13.8 %

13.1 %

Ladislav Hrabík

Ladislav Hrabík

13.1 %

11.3 %

RADEK SMĚLÝ

RADEK SMĚLÝ

11.3 %

10.6 %

Stanislav Kubát

Stanislav Kubát

10.6 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bezděkov pod TřemšínemBohosticeBohutínBoroticeBratkoviceBřezniceBuková u PříbraměBukovanyČenkovCetyněChotilskoChrástChrašticeČímDaleké DušníkyDlouhá LhotaDobříšDolní HbityDraheniceDrahlínDrásovDrevníkyDrhovyDubenecDubloviceDubnoHájeHlubošHlubyněHorčápskoHřiměždiceHudčiceHvožďanyJablonnáJeseniceJinceKamýk nad VltavouKlučeniceKňoviceKorkyněKosova HoraKotenčiceKoupěKozároviceKrásná Hora nad VltavouKřepeniceKřešínLázLazskoLešeticeLhota u PříbraměMalá HrašticeMilešovMilínModřoviceMokrovratyNalžoviceNarysovNechvaliceNečínNedrahoviceNepomukNestrašoviceNová Ves pod PlešíNové DvoryNový KnínObčovObecniceObořištěOboryOhrazeniceOsečanyOstrovOuběnicePečicePetrovicePičínPočaplyPočepicePodlesíPříbramPříčovyProsenická LhotaRaděticeRadíčRosoviceRožmitál pod TřemšínemRybníkySádekSedlčanySedlec-PrčiceSedliceSmolotelySoleniceStará HuťStarosedlský HrádekŠtětkoviceSuchodolSvaté PoleSvatý JanSvojšiceTěchařoviceTochoviceTřebskoTrhové DušníkyTušoviceVelká LečiceVěšínVišňováVoleniceVozniceVrančiceVranoviceVševilyVysoká u PříbraměVysoký ChlumecZalužanyZbeniceZduchoviceŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Drevníky (celkem 7 zastupitelů)

Bc. MILOŠ VLČEK (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Bc. Miloš Vlček

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (79 hlasů)

Radek Skalický (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Radek Skalický

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (79 hlasů)

MICHAL ŠIMEK (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Michal Šimek

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (68 hlasů)

PETRA VODENKOVÁ (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Petra Vodenková

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (61 hlasů)

Ladislav Hrabík (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Ladislav Hrabík

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (58 hlasů)

RADEK SMĚLÝ (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Radek Smělý

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (50 hlasů)

Stanislav Kubát (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Stanislav Kubát

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (47 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Drevníky

Bc. MILOŠ VLČEK

1

Bc. Miloš Vlček referent - veřejná správa, věk: 47 let

Radek Skalický

1

Radek Skalický manager obchodu, věk: 57 let

MICHAL ŠIMEK

1

Michal Šimek IT konzultant, věk: 36 let

PETRA VODENKOVÁ

1

Petra Vodenková prodavačka, věk: 43 let

Ladislav Hrabík

1

Ladislav Hrabík starobní důchodce, věk: 71 let

RADEK SMĚLÝ

1

Radek Smělý odborný poradce, věk: 45 let

Stanislav Kubát

1

Stanislav Kubát skladník, věk: 58 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Sledujte ZÁZNAM: Jak se koalice Spolu staví k prezidentským volbám?

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) v úterý v Brně oznámí, jaký postoj zaujme k prezidentským volbám. Podle informací CNN Prima NEWS podpoří stávajícího kandidáta. Vybírat měla mezi generálem Petrem Pavlem, senátorem Pavlem Fischerem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Tiskovou konferenci sledujte od 12 hodin v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Drevníky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Drevníky a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.