Výsledky komunálních voleb 2022: Osek

100 % okrsků sečteno
48.37 % volební účast
100 %

Občané pro Osek

Občané pro Osek

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Osek (celkem 7 zastupitelů)

Občané pro Osek (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. David Horák

pořadí na kandidátce: 1

15.3 % (71 hlasů)

2

Roman Bárta

pořadí na kandidátce: 2

15.3 % (71 hlasů)

3

Tomáš Bárta

pořadí na kandidátce: 3

13.8 % (64 hlasů)

4

Lubomír Palič

pořadí na kandidátce: 4

14.2 % (66 hlasů)

5

Šárka Vlčková

pořadí na kandidátce: 5

13.8 % (64 hlasů)

6

Jiří Šneberk, DiS.

pořadí na kandidátce: 6

13.1 % (61 hlasů)

7

Jakub Bárta

pořadí na kandidátce: 7

14.4 % (67 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Osek

Občané pro Osek

1

Ing. David Horák starosta obce, věk: 43 let

2

Roman Bárta OSVČ, věk: 49 let

3

Tomáš Bárta OSVČ, věk: 48 let

4

Lubomír Palič technik, věk: 43 let

5

Šárka Vlčková mzdová účetní, věk: 42 let

6

Jiří Šneberk, DiS. technik, věk: 44 let

7

Jakub Bárta prodejce vozidel, věk: 28 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Osek sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Osek a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.