Výsledky komunálních voleb 2022: Vyšehněvice

100 % okrsků sečteno
59.5 % volební účast
100 %

NEZÁVISLÍ VYŠEHNĚVIC

NEZÁVISLÍ VYŠEHNĚVIC

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Vyšehněvice (celkem 7 zastupitelů)

NEZÁVISLÍ VYŠEHNĚVIC (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Jana Exnerová

pořadí na kandidátce: 1

14.6 % (96 hlasů)

2

Libor Tůma

pořadí na kandidátce: 2

14.3 % (94 hlasů)

3

Bc. Jana Petržilková

pořadí na kandidátce: 6

12.2 % (80 hlasů)

4

Ing. Tomáš Pazdera

pořadí na kandidátce: 7

12.2 % (80 hlasů)

5

Mgr. Ivana Tyllerová

pořadí na kandidátce: 3

10.7 % (70 hlasů)

6

Jana Bobková

pořadí na kandidátce: 4

11.1 % (73 hlasů)

7

Jiří Semelka

pořadí na kandidátce: 5

9.9 % (65 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vyšehněvice

NEZÁVISLÍ VYŠEHNĚVIC

1

Ing. Jana Exnerová starostka obce, věk: 60 let

2

Libor Tůma OSVČ, projektant Elektro, MaR, SŘTP, věk: 41 let

3

Mgr. Ivana Tyllerová učitelka ZŠ, věk: 56 let

4

Jana Bobková referent stavebního úřadu, věk: 58 let

5

Jiří Semelka OSVČ, věk: 37 let

6

Bc. Jana Petržilková účetní, věk: 47 let

7

Ing. Tomáš Pazdera stavební inženýr, věk: 40 let

8

Markéta Pochobradská prodejce OOP, věk: 54 let

9

Alena Talandová důchodkyně, věk: 63 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Účast v senátních volbách je zatím bídná. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

Druhé kolo senátních voleb provází velmi slabá účast, podobně jako tomu bylo v minulosti. O něco více lidí přichází do volebních místností na Jihlavsku, kde se vede ostře sledovaný souboj mezi šéfem Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) a kandidátkou ANO Janou Nagyovou. Celkem voliči rozhodují o 24 z 27 nových senátorů, tři byli zvoleni už minulý týden v prvním kole.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Vyšehněvice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vyšehněvice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.