Výsledky komunálních voleb 2022: Míchov

100 % okrsků sečteno
56.03 % volební účast
100 %

MÍCHOVŠTÍ NEZÁVISLÍ 2022

MÍCHOVŠTÍ NEZÁVISLÍ 2022

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBedřichovBenešovBlanskoBořitovBorotínBoskoviceBrťov-JenečBukovinaBukovinkaBýkoviceČerná HoraČernoviceCetkoviceChrudichromyCrhovDeštnáDlouhá LhotaDoubravice nad SvitavouDrnoviceHabrůvkaHodonínHolštejnHorní PoříčíHorní SmržovJabloňanyJedovniceKněževesKníniceKořenecKotvrdoviceKozárovKrasováKřetínKrhovKřtěnovKřtinyKulířovKunčina VesKuniceKuničkyKunštátLažanyLazinovLetoviceLhota RapotinaLhota u LysicLhota u OlešniceLipovecLipůvkaLoukaLuběLudíkovLysiceMakovMalá LhotaMalá RoudkaMíchovMiloniceNěmčiceNýrovOboraOkrouhláOlešniceOlomučanyOstrov u MacochyPaměticePetrovPetroviceProstřední PoříčíRájec-JestřebíRáječkoRoubaninaRozseč nad KunštátemRozsíčkaRudiceŠebetovSebraniceŠebrov-KateřinaSenetářovSkalice nad SvitavouSkrchovSloupŠošůvkaSpešovŠtěchovStvolováSuchýSudiceSulíkovSvětláSvinošiceSvitávkaTasoviceUhřiceÚjezd u BoskovicÚjezd u Černé HoryÚsobrnoÚstupValchovVanoviceVavřinecVážanyVelenovVelké OpatoviceVilémoviceVískyVoděradyVranováVysočanyZávistZbraslavecŽďárŽďárnáŽernovníkŽerůtky

Zvolení zastupitelé v obci Míchov (celkem 9 zastupitelů)

MÍCHOVŠTÍ NEZÁVISLÍ 2022 (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Jaroslav Cihla

pořadí na kandidátce: 9

12.6 % (53 hlasů)

2

Ing. Karel Juřík

pořadí na kandidátce: 3

12.1 % (51 hlasů)

3

Libuše Filipová

pořadí na kandidátce: 1

11.7 % (49 hlasů)

4

Ing. Jiří Dobeš

pořadí na kandidátce: 2

11.4 % (48 hlasů)

5

Rudolf Mahút

pořadí na kandidátce: 4

11.0 % (46 hlasů)

6

Leoš Bednář

pořadí na kandidátce: 5

10.7 % (45 hlasů)

7

Zuzana Fleková

pořadí na kandidátce: 6

10.2 % (43 hlasů)

8

Milada Toulová

pořadí na kandidátce: 7

9.8 % (41 hlasů)

9

Petr Brázdil

pořadí na kandidátce: 8

10.5 % (44 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Míchov

MÍCHOVŠTÍ NEZÁVISLÍ 2022

1

Libuše Filipová důchodkyně, věk: 68 let

2

Ing. Jiří Dobeš OSVČ, věk: 55 let

3

Ing. Karel Juřík student, věk: 26 let

4

Rudolf Mahút OSVČ, věk: 57 let

5

Leoš Bednář mistr výroby, věk: 44 let

6

Zuzana Fleková obsluha CNC, věk: 42 let

7

Milada Toulová účetní, věk: 50 let

8

Petr Brázdil prodavač specialista, věk: 35 let

9

Jaroslav Cihla elektro, věk: 56 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Havlíček: Brečíte a neumíte přijímat rány. Fňukání známe od někoho jiného, vmetl mu Kupka

Stále brečíte, musíte umět přijmout rány, opřel se v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS místopředseda Sněmovny a hnutí ANO Karel Havlíček do ministra dopravy a místopředsedy ODS Martina Kupky. Ten mu ale s narážkou na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše vmetl, že „fňukání zná od někoho jiného“ a že v kampani opoziční hnutí říkalo „objektivní lži“.

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Míchov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Míchov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.