Výsledky komunálních voleb 2022: Semanín

100 % okrsků sečteno
43.47 % volební účast
100 %

Semanín 2022

Semanín 2022

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AlbrechticeAnenská StudánkaBěstoviceBošínBrandýs nad OrlicíBučinaBystřecČenkoviceČervená VodaČeská RybnáČeská TřebováČeské HeřmaniceČeské LibchavyČeské PetroviceChoceňCotkytleDamníkovDlouhá TřebováDlouhoňoviceDobříkovDolní ČermnáDolní DobroučDolní MoravaDžbánovHejniceHelvíkoviceHnátniceHorní ČermnáHorní HeřmaniceHorní TřešňovecHrádekHrušováJablonné nad OrlicíJamné nad OrlicíJavorníkJehnědíKameničnáKlášterec nad OrlicíKoldínKosořínKrálíkyKrasíkovKunvaldLanškrounLeštinaLetohradLibchavyLibecinaLichkovLíšniceLubníkLukaviceLukováMistroviceMladkovMostekNasavrkyNekořNové HradyOrlické PodhůříOrličkyOstrovOucmanicePastvinyPetrovicePísečnáPlchovicePodlesíPřívratPustinaRadhošťŘepníkyŘetováŘetůvkaRudolticeRybníkSázavaSečŠedivecSemanínSkořeniceSlatinaSobkoviceSopotniceSrubyStradouňStrážnáStudenéSudislav nad OrlicíSudslavaSvatý JiříTateniceTěchonínTisováTřeboviceTrpíkTýnišťkoÚjezd u ChocněÚstí nad OrlicíVelká SkrovniceVerměřoviceVinaryVoděradyVraclavVračovice-OrlovVýprachticeVysoké MýtoZáchlumíZádolíZálšíŽamberkŽampachZámrskZářecká LhotaŽichlínek

Zvolení zastupitelé v obci Semanín (celkem 7 zastupitelů)

Semanín 2022 (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ladislav Stráník

pořadí na kandidátce: 1

15.1 % (175 hlasů)

2

Bohumír Janisch

pořadí na kandidátce: 2

14.8 % (171 hlasů)

3

Věra Karlíková

pořadí na kandidátce: 7

13.8 % (160 hlasů)

4

Petr Blažek

pořadí na kandidátce: 3

11.1 % (128 hlasů)

5

Pavel Hartman

pořadí na kandidátce: 4

12.5 % (144 hlasů)

6

Dana Herynková

pořadí na kandidátce: 5

12.5 % (145 hlasů)

7

Zdeněk Novák

pořadí na kandidátce: 6

13.7 % (158 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Semanín

Semanín 2022

1

Ladislav Stráník starosta obce Semanín, věk: 51 let

2

Bohumír Janisch místostarosta obce Semanín, strojírenský technolog, věk: 47 let

3

Petr Blažek skladník, věk: 44 let

4

Pavel Hartman řidič, dělník, věk: 46 let

5

Dana Herynková nákupčí, věk: 47 let

6

Zdeněk Novák profesionální řidič, věk: 51 let

7

Věra Karlíková řidička sanitního vozu, věk: 51 let

8

Marie Křepelová referentka státní správy a samosprávy, kulturní referentka, věk: 49 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Babiš šetřil na rautu a Nacher myl auto. ANO působí po volbách odevzdaně

Kandidát na pražského primátora za ANO Patrik Nacher si v sobotu nechal vyčistit auto, první místopředseda strany Karel Havlíček byl na výlovu a šéf hnutí Andrej Babiš v Karlových Varech. Zavřely se volební místnosti a hnutí ANO se proměnilo, z velkolepé kampaně s obytňákem se stal nejchudší raut na štábu, kam nejdůležitější politici přijeli pozdě. I když se hnutí v komunálních i senátních volbách podle dosavadních výsledků celkem daří, po volbách působí odevzdaně.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Semanín sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Semanín a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.