Výsledky komunálních voleb 2022: Vícemil

100 % okrsků sečteno
73.33 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Vícemiláci

Sdružení nezávislých kandidátů Vícemiláci

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Vícemil (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Vícemiláci (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Ing. Petr Janoušek

pořadí na kandidátce: 4

21.7 % (38 hlasů)

2

Antonín Drs

pořadí na kandidátce: 2

20.6 % (36 hlasů)

3

Jiří Trpák

pořadí na kandidátce: 3

18.9 % (33 hlasů)

4

Štefan Šuba

pořadí na kandidátce: 1

18.3 % (32 hlasů)

5

Miroslav Svoboda

pořadí na kandidátce: 5

15.4 % (27 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vícemil

Sdružení nezávislých kandidátů Vícemiláci

1

Štefan Šuba důchodce, věk: 79 let

2

Antonín Drs zemědělský technik, věk: 57 let

3

Jiří Trpák důchodce, věk: 62 let

4

Ing. Petr Janoušek rybář, věk: 34 let

5

Miroslav Svoboda strojírenský technik, věk: 37 let

6

Veronika Matoušková živočišná výroba, věk: 39 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Vícemil sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vícemil a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.