Výsledky komunálních voleb 2022: Sklené

100 % okrsků sečteno
17.68 % volební účast
100 %

Za klidný a spokojený venkov

Za klidný a spokojený venkov

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BanínBělá nad SvitavouBělá u JevíčkaBenátkyBezděčí u TrnávkyBiskupiceBohuňovBohuňoviceBorováBorušovBřezinaBřezinkyBřezinyBřezová nad SvitavouBrněnecBudislavBystréCerekvice nad LoučnouChmelíkChorniceChotěnovChotoviceChrastavecČistáDesnáDětřichovDětřichov u Moravské TřebovéDlouhá LoučkaDolní ÚjezdGrunaHartinkovHartmaniceHorkyHorní ÚjezdHradec nad SvitavouJanovJanůvkyJaroměřiceJarošovJavorníkJedlováJevíčkoKamenec u PoličkyKamenná HorkaKarleKoclířovKorouhevKorunaKřenovKukleKunčinaKvětnáLavičnéLinharticeLitomyšlLubnáMakovMalíkovMěstečko TrnávkaMikulečMladějov na MoravěMorašiceMoravská TřebováNedvězíNěmčiceNová SídlaNová Ves u JarošovaOldřišOpatovOpatovecOsíkPohledyPoličkaPomezíPoříčí u LitomyšlePřílukaPustá KamenicePustá RybnáRadiměřRadkovŘídkýRohoznáRozhraníRozstáníRudnáRychnov na MoravěSádekSebraniceSedlištěŠiroký DůlSklenéSlatinaSloupniceStaré MěstoStašovStrakovŠtudlovSuchá LhotaSvitavySvojanovTelecíTřebařovTrpínTrstěniceTržekÚjezdecÚtěchovVendolíVidlatá SečVíska u JevíčkaVítějevesVlčkovVranová LhotaVrážnéVysokáŽelivsko

Zvolení zastupitelé v obci Sklené (celkem 5 zastupitelů)

Za klidný a spokojený venkov (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Jolana Kouřilová

pořadí na kandidátce: 1

21.4 % (30 hlasů)

2

Michaela Frolová

pořadí na kandidátce: 2

20.0 % (28 hlasů)

3

Kamil Hladký

pořadí na kandidátce: 5

18.6 % (26 hlasů)

4

Zdeněk Smolej

pořadí na kandidátce: 3

17.9 % (25 hlasů)

5

Marek Rybnikář

pořadí na kandidátce: 4

17.9 % (25 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Sklené

Za klidný a spokojený venkov

1

Jolana Kouřilová úřednice, věk: 57 let

2

Michaela Frolová úřednice, věk: 46 let

3

Zdeněk Smolej důchodce, věk: 73 let

4

Marek Rybnikář dělník, věk: 48 let

5

Kamil Hladký dělník, věk: 35 let

6

Lenka Rybnikářová operátor, věk: 43 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Sklené sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Sklené a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.