Výsledky komunálních voleb 2022: Valy

100 % okrsků sečteno
41.84 % volební účast
100 %

"Za obec krásnější"

"Za obec krásnější"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Valy (celkem 7 zastupitelů)

"Za obec krásnější" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Dušan Doležal

pořadí na kandidátce: 1

17.2 % (130 hlasů)

2

Ing. Jindřich Ježek, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 2

13.9 % (105 hlasů)

3

Mgr. Gabriela Pohanková

pořadí na kandidátce: 3

13.5 % (102 hlasů)

4

Mgr. Jana Brandová

pořadí na kandidátce: 4

14.2 % (108 hlasů)

5

Mgr. Bohuslav Vorel

pořadí na kandidátce: 5

13.5 % (102 hlasů)

6

Lenka Makešová

pořadí na kandidátce: 6

14.5 % (110 hlasů)

7

Jiří Černík

pořadí na kandidátce: 7

13.3 % (101 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Valy

"Za obec krásnější"

1

Dušan Doležal starosta obce, věk: 49 let

2

Ing. Jindřich Ježek, Ph.D. odborný asistent, věk: 62 let

3

Mgr. Gabriela Pohanková pedagog, věk: 38 let

4

Mgr. Jana Brandová pedagog, věk: 36 let

5

Mgr. Bohuslav Vorel pojistný matematik, věk: 61 let

6

Lenka Makešová administrativní prac., věk: 44 let

7

Jiří Černík živnostník, věk: 62 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Havlíček: Brečíte a neumíte přijímat rány. Fňukání známe od někoho jiného, vmetl mu Kupka

Stále brečíte, musíte umět přijmout rány, opřel se v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS místopředseda Sněmovny a hnutí ANO Karel Havlíček do ministra dopravy a místopředsedy ODS Martina Kupky. Ten mu ale s narážkou na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše řekl, že „fňukání zná od někoho jiného“ a že v kampani opoziční hnutí říkalo „objektivní lži“.

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Valy sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Valy a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.