Výsledky komunálních voleb 2022: Dívčí Kopy

100 % okrsků sečteno
60.32 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Dívčí Kopy (celkem 5 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Jiří Štefl

pořadí na kandidátce: 1

22.1 % (34 hlasů)

2

MDDr. Pavel Havlíček

pořadí na kandidátce: 4

21.4 % (33 hlasů)

3

Oto Brus

pořadí na kandidátce: 2

13.6 % (21 hlasů)

4

Miroslav Radoš

pořadí na kandidátce: 3

16.2 % (25 hlasů)

5

Radek Dvořák

pořadí na kandidátce: 5

17.5 % (27 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Dívčí Kopy

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

1

Jiří Štefl správce farmy, věk: 49 let

2

Oto Brus zootechnik, věk: 46 let

3

Miroslav Radoš důchodce, věk: 69 let

4

MDDr. Pavel Havlíček zubní lékař, věk: 42 let

5

Radek Dvořák vedoucí armovny, věk: 39 let

6

Pavel Brus agronom, věk: 49 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Známé tváře ve volbách: Schillerová, Šlachta nebo Okamura. Kdo uspěl a kdo propadl?

Z bývalého šéfa protimafiánského útvaru Roberta Šlachty bude možná starosta. V rodných Pohořelicích na jižní Moravě vyhrál s velkým náskokem letošní komunální volby. Ze známých tváří uspěl také prezidentův kancléř Vratislav Mynář v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Naopak mezi neúspěšné se zařadila třeba bývalá ministryně financí Alena Schillerová. Do politiky vstoupil i další člen rodiny Okamurů.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Dívčí Kopy sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Dívčí Kopy a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.