
Prodejům aut se daří nejvíce za posledních pět let. Zlato drží Škoda, nejvíce rostl Ford
Prodejům aut se daří nejvíce za posledních pět let. Zlato drží Škoda, nejvíce rostl Ford
Mladík měl hrozit střelbou ve škole na Náchodsku. Policie předvedla bleskový zásah
Trump připustil zastavení mírových rozhovorů s Ukrajinou a Ruskem. Hovoří o kritické fázi
Vteřiny před srážkou vytáhl ženu z auta, hořící vůz odtlačil z pumpy. Akce zachytily kamery
Kohoutí zápasy se změnily v bitevní pole. Při střelbě v Ekvádoru zemřelo 11 lidí
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Nejdražší vejce v historii. Letošní Velikonoce trhají rekordy, proč dochází ke zvýšení ceny?
Trump připustil zastavení mírových rozhovorů s Ukrajinou a Ruskem. Hovoří o kritické fázi
Brandýs 22
43,83 %
Brandýs 22
43,83 %
BRANDEJŠŤÁCI pro Vás
34,09 %
BRANDEJŠŤÁCI pro Vás
34,09 %
Máme rádi Brandýs
22,09 %
Máme rádi Brandýs
22,09 %
1
Jan Fogl
pořadí na kandidátce: 3
14,28 % (288 hlasů)
2
Ing. Martin Janoušek
pořadí na kandidátce: 6
12,99 % (262 hlasů)
3
Dana Zhorelová, DiS.
pořadí na kandidátce: 5
12,35 % (249 hlasů)
4
Vít Zabranský
pořadí na kandidátce: 2
12,30 % (248 hlasů)
1
Miroslava Paukertová
pořadí na kandidátce: 4
19,57 % (307 hlasů)
2
Jaroslav Zastoupil
pořadí na kandidátce: 1
13,52 % (212 hlasů)
3
Milan Syrový
pořadí na kandidátce: 2
10,45 % (164 hlasů)
1
Zdeněk Držmíšek
pořadí na kandidátce: 3
20,96 % (213 hlasů)
2
Petr Řehák
pořadí na kandidátce: 1
12,30 % (125 hlasů)
1
Ing. Tobiáš Vondráček produktový manažer, věk: 37 let
2
Vít Zabranský produktový specialista, věk: 39 let
3
Jan Fogl manažer pro obchod a marketing, věk: 44 let
4
Ing. Přemysl Fučík ekonomický analytik, věk: 39 let
5
Dana Zhorelová, DiS. fyzioterapeutka, věk: 45 let
6
Ing. Martin Janoušek specialista mediální komunikace, věk: 47 let
7
Jaroslav Hanzl dispečer mezinárodní dopravy, věk: 35 let
8
Mgr. Klára Růžičková manažerka lidských zdrojů, věk: 31 let
9
Martin Pavlíček programátor CNC strojů, věk: 33 let
1
Jaroslav Zastoupil servisní technik, věk: 57 let
2
Milan Syrový správce IT, věk: 59 let
3
Jiří Lukáš seřizovač, věk: 47 let
4
Miroslava Paukertová zdravotní sestra, věk: 48 let
5
Vít Kašpar stavbyvedoucí, věk: 57 let
6
Veronika Nováková skladnice, věk: 40 let
7
Petr Kalášek referent stavebního úřadu, věk: 58 let
8
František Nový administrativní pracovník, věk: 52 let
9
Zbyněk Janďourek dispečer energetických složek, věk: 58 let
1
Petr Řehák starosta, věk: 56 let
2
Dita Karasová pracovník obchodu, věk: 47 let
3
Zdeněk Držmíšek OSVČ, věk: 57 let
4
Roman Buchtel předseda dětské organizace, věk: 42 let
5
Miroslav Beran IT specialista, věk: 52 let
6
Petr Hledík programátor CNC, věk: 38 let
7
Vendula Doktorová mateřská dovolená, věk: 41 let
8
Jaroslav Novák vedoucí výroby, věk: 61 let
9
Pavel Čerych OSVČ, věk: 56 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living