Výsledky komunálních voleb 2022: Horní Nětčice

100 % okrsků sečteno
53.68 % volební účast
100 %

ZA HORNÍ NĚTČICE 2022

ZA HORNÍ NĚTČICE 2022

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BělotínBeňovBezuchovBochořBohuslávkyBrodek u PřerovaBukBýškoviceČechyČelechoviceČernotínCísařovCitovDobrčiceDolní NětčiceDolní TěšiceDolní ÚjezdDomaželiceDřevohosticeGrymovHlinskoHorní MoštěniceHorní NětčiceHorní TěšiceHorní ÚjezdHrabůvkaHradčanyHraniceHustopeče nad BečvouJezerniceJindřichovKladníkyKlokočíKojetínKokoryKřenoviceKřtomilLazníčkyLazníkyLhotaLhotkaLipník nad BečvouLipováLíšnáLobodiceLuboměř pod StrážnouMalhoticeMěrovice nad HanouMilenovMilotice nad BečvouNahošoviceNelešoviceOldřichovOlšovecOpatoviceOplocanyOprostoviceOsek nad BečvouParšovicePartutovicePavlovice u PřerovaPodolíPolkovicePolomPotštátPřerovPřestavlkyProseniceProvodoviceRadíkovRadkova LhotaRadkovyRadotínRadslaviceRadvaniceRakovŘíkoviceRokytniceRouskéŠišmaSkaličkaSoběchlebySobíškyŠpičkyStará VesStříbrniceStřítež nad LudinouSušiceTeplice nad BečvouTovačovTroubkyTučínTuroviceTýn nad BečvouUhřičiceÚstíVeselíčkoVěžkyVlkošVšechoviceVýklekyZábeštní LhotaŽákoviceZámrskyŽelatovice

Zvolení zastupitelé v obci Horní Nětčice (celkem 7 zastupitelů)

ZA HORNÍ NĚTČICE 2022 (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Jan Hanák

pořadí na kandidátce: 2

15.3 % (69 hlasů)

2

Petr Vinklárek

pořadí na kandidátce: 1

13.3 % (60 hlasů)

3

Miroslava Šumšálová

pořadí na kandidátce: 3

12.4 % (56 hlasů)

4

Petra Kuličková

pořadí na kandidátce: 4

10.9 % (49 hlasů)

5

Milan Novotný

pořadí na kandidátce: 5

13.5 % (61 hlasů)

6

Mgr. Veronika Vašinová

pořadí na kandidátce: 6

11.3 % (51 hlasů)

7

Tomáš Novotný

pořadí na kandidátce: 7

12.9 % (58 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Horní Nětčice

ZA HORNÍ NĚTČICE 2022

1

Petr Vinklárek strojník, řidič, věk: 59 let

2

Jan Hanák seřizovač CNC, věk: 28 let

3

Miroslava Šumšálová sociální pracovnice, věk: 52 let

4

Petra Kuličková agronomka, věk: 23 let

5

Milan Novotný řidič, věk: 31 let

6

Mgr. Veronika Vašinová programátorka, věk: 29 let

7

Tomáš Novotný obsluha CNC, věk: 28 let

8

Ondřej Šumšál obsluha CNC, věk: 30 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Horní Nětčice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Horní Nětčice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.