Výsledky komunálních voleb 2022: Hlavenec

100 % okrsků sečteno
64.66 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Hlavenec

Sdružení nezávislých kandidátů Hlavenec

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BabiceBašťBořanoviceBorekBrandýs nad Labem-Stará BoleslavBrázdimBřezíČelákoviceČerné VoděradyČestliceDobřejoviceDobročoviceDoubekDřevčiceDřísyHerinkHlavenecHoroušanyHovorčoviceHrusiceHusinecJenštejnJevanyJirnyKalištěKameniceKáranýKlecanyKlíčanyKlokočnáKonětopyKonojedyKostelec nad Černými lesyKostelec u KřížkůKostelní HlavnoKozojedyKřenekKřeniceKřížkový ÚjezdecKuniceKvětniceLázně ToušeňLhotaLíbezniceLouňoviceMásloviceMěšiceMirošoviceMnichoviceMochovModleticeMratínMukařovNehvizdyNová VesNový VestecNučiceNupakyOdolena VodaOleškaOndřejovOplanyPanenské BřežanyPětihostyPetříkovPodolankaPoleradyPopovičkyPředbojPřezleticePrusiceRadějoviceRadoniceŘíčanySedlecSenohrabyŠestajoviceSibřinaŠkvorecSluhySlušticeŠtíhliceStrančiceStříbrná SkaliceStruhařovSudovo HlavnoSuliceSvémysliceSvěticeSvojeticeTehovTehovecÚvalyVeleňVeliká VesVelké PopoviceVětrušiceVlkančiceVodochodyVšestaryVyšehořoviceVýžerkyVyžlovkaZápyZárybyZdibyZelenečZlatáZlonínZvánovice

Zvolení zastupitelé v obci Hlavenec (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Hlavenec (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Josef Blahna

pořadí na kandidátce: 5

19.2 % (154 hlasů)

2

Jaroslav Čurda

pořadí na kandidátce: 2

18.8 % (151 hlasů)

3

Jarmila Smotlachová

pořadí na kandidátce: 1

17.6 % (141 hlasů)

4

Veronika Matulová

pořadí na kandidátce: 3

14.0 % (112 hlasů)

5

Jiří Štěpař

pořadí na kandidátce: 4

18.2 % (146 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hlavenec

Sdružení nezávislých kandidátů Hlavenec

1

Jarmila Smotlachová starostka, věk: 56 let

2

Jaroslav Čurda OSVČ, věk: 63 let

3

Veronika Matulová učitelka, věk: 43 let

4

Jiří Štěpař OSVČ, věk: 47 let

5

Josef Blahna servisní technik, věk: 31 let

6

Jiří Beran manager, věk: 56 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Hlavenec sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hlavenec a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.