Výsledky komunálních voleb 2022: Otradov

100 % okrsků sečteno
55.6 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OTRADOV

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OTRADOV

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BěstvinaBiskupiceBítovanyBojanovBor u SkutčeBořiceBousovBylanyČankoviceČeské LhoticeChrastChroustoviceChrudimCtětínDědováDolní BezděkovDřeniceDvakačoviceHamryHeřmanův MěstecHlinskoHlubokáHodonínHoletínHonbiceHorkaHorní BradloHošťaloviceHrochův TýnecHrouboviceJeníkovJenišoviceKameničkyKladnoKlešiceKněžiceKočíKostelec u Heřmanova MěstceKrásnéKřižanoviceKrounaLányLeštinkaLibkovLiboměřiceLicibořiceLipovecLoziceLukaviceLužeMíčov-SušiceMiřeticeMladoňoviceMorašiceMrákotínNabočanyNačešiceNasavrkyOrelOstrovOtradovPerálecPodhořany u RonovaPokřikovPrachovicePředhradíPřestavlkyProsečProsetínRabštejnská LhotaRanáŘestokyRonov nad DoubravouRosiceRozhoviceSečSkutečSlatiňanySmrčekSobětuchyStolanyStřemošiceStudniceSvídniceSvratouchTisovecTřemošniceTrhová KameniceTřibřichyTrojoviceTuněchodyÚherčiceÚhřeticeVápenný PodolVčelákovVejvanoviceVítanovVojtěchovVortováVrbatův KostelecVšeradovVysočinaVyžiceZaječiceZájezdecZderazŽlebské ChvaloviceŽumberk

Zvolení zastupitelé v obci Otradov (celkem 7 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OTRADOV (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Mgr. Petra Pražanová

pořadí na kandidátce: 1

16.5 % (119 hlasů)

2

Martin Ducheček

pořadí na kandidátce: 2

15.4 % (111 hlasů)

3

Jindřich Bouška

pořadí na kandidátce: 4

13.7 % (99 hlasů)

4

Roman Gregor

pořadí na kandidátce: 7

13.7 % (99 hlasů)

5

Pavel Mlynář

pořadí na kandidátce: 3

12.0 % (87 hlasů)

6

Jana Štulíková

pořadí na kandidátce: 5

10.4 % (75 hlasů)

7

Milan Tomášek

pořadí na kandidátce: 6

12.7 % (92 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Otradov

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OTRADOV

1

Mgr. Petra Pražanová učitelka, věk: 43 let

2

Martin Ducheček Policie ČR, věk: 36 let

3

Pavel Mlynář podnikatel - podlahář, věk: 41 let

4

Jindřich Bouška řidič, věk: 49 let

5

Jana Štulíková Česká pošta - přepážka, věk: 39 let

6

Milan Tomášek rozpočtář, věk: 42 let

7

Roman Gregor podnikatel - truhlář, věk: 46 let

8

Bc. Michal Černý Policie ČR, věk: 38 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Hřib přirovnáním Svobody k prasečí chřipce překročil mez. Může ho to stát místo, říká expert

Mezi představiteli koalice Spolu, která vyhrála volby v Praze, panuje většinová shoda na tom, že by chtěli koalici v hlavním městě složit na základě vzoru vládní pětikoalice. V médiích se však diskutuje, zda takové spolupráci nebudou škodit spory mezi lídrem Spolu Bohuslavem Svobodou (ODS) a dosavadním pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), kteří si šli během kampaně tvrdě po krku. Profesionální vyjednavač Radim Pařík v pořadu 360° mimo jiné radil, co by oba politici měli udělat, aby mohla koalice bez problému vzniknout.

Lepší SPD než kmotři z ODS a TOP 09. Zakládající člen Pirátů vyzval k vendetě v Plzni

Aktualizováno

Plzeňští Piráti v krajském městě zamýšleli koalici s hnutím ANO a STAN i s kontroverzní podporou od dvou zastupitelů za SPD. Proti tomu se však ohradil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Strana po nedělním jednání nakonec došla k závěru, že se o podporu SPD neopře. Jeden ze zakládajících členů Pirátů Dalibor Záhora, který je ostrým kritikem plzeňské ODS i TOP 09, si spolupráci s SPD na komunální úrovni představit uměl.

Okamura ke svému přešlapu: Měl jsem volební lístek pro Růžičku ještě roztrhat a sníst?

Šéf SPD Tomio Okamura už druhý den obhajuje svůj protestní hlas pro znovuzvoleného senátora Jiřího Růžičku. Ten obhájil svůj post v horní komoře parlamentu již v prvním kole. Ačkoliv Okamura volební lístek přeškrtal a natrhnul, stále pravděpodobně platil. „Měl jsem ten lístek ještě zmuchlat? Sníst? Roztrhat na kusy? Ještě něčím polít? Hlavně jsem rád, že jsem vyjádřil nesouhlas s politikou vlády Petra Fialy (ODS),“ doplnil pobaveně Okamura v povolební Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Otradov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Otradov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.