Výsledky komunálních voleb 2022: Sviny

100 % okrsků sečteno
88.17 % volební účast




59 %

PRO LEPŠÍ SVINY

PRO LEPŠÍ SVINY

59 %

33.2 %

ZA SVINY

ZA SVINY

33.2 %

7.9 %

PÁVEK ANTONÍN

PÁVEK ANTONÍN

7.9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BalinyBlažkovBlízkovBobrováBobrůvkaBohdalecBohdalovBohuňovBorovniceBoryBřezejcBřezí nad OslavouBřezíBřezskéBudečBukovBýšovecBystřice nad PernštejnemČernáChlum-KorouhviceChlumekChlumětínCikhájDalečínDaňkoviceDlouhéDobrá VodaDolní HeřmaniceDolní LibochováDolní RožínkaFryšava pod Žákovou horouHamry nad SázavouHerálecHeřmanovHodíškovHorní LibochováHorní RadslaviceHorní RožínkaJabloňovJámyJavorekJimramovJívovíKadolecKadovKarlovKněževesKoroužnéKotlasyKozlovKrásnéKrásněvesKřídlaKřižánkyKřižanovKřovíKuklíkKundraticeKyjovLavičkyLhotkaLísekLíšnáMalá LoseniceMartiniceMatějovMěřínMeziříčkoMilasínMilešínMirošovMoravecMoravecké PavloviceNetínNížkovNová Ves u Nového Města na MoravěNová VesNové DvoryNové Město na MoravěNové SadyNové VeselíNový JimramovNykloviceObyčtovOřechovOslaviceOslavičkaOsová BítýškaOsovéOstrov nad OslavouOtínPavlínovPavlovPetrávečPikárecPísečnéPočítkyPoděšínPodolíPokojovPolničkaProsetínRačiceRačínRadeniceRadešínRadešínská SvratkaRadkovRadňovesRadňoviceRadostín nad OslavouRadostínŘečiceRodkovRosičkaRousměrovRovečnéRožnáRozsečRozsochyRudaRudolecSázavaSazomínSejřekSirákovSklené nad OslavouSklenéSkoroticeŠkrdloviceSkřinářovSněžnéSpělkovŠtěpánov nad SvratkouStrachujovStránecká ZhořStrážekStřítežSulkovecSvětnovSvinySvratkaTasovTři StudněUbušínekUhřínovUjčovÚjezdUnčínVatínVěchnovVěcovVelká BítešVelká LoseniceVelké JanoviceVelké MeziříčíVelké TresnéVepřováVěstínVěžnáVídeňVidonínVírVlachoviceVlkovVojnův MěstecVysokéZáblatíZadní ZhořecŽdániceŽďár nad SázavouZnětínekZubříZvole

Zvolení zastupitelé v obci Sviny (celkem 5 zastupitelů)

PRO LEPŠÍ SVINY (zisk 3 z 5 zastupitelů)

1

Martina Hanáková

pořadí na kandidátce: 2

21.0 % (44 hlasů)

2

Mgr. Jan Bibr

pořadí na kandidátce: 4

20.0 % (42 hlasů)

3

Robert Chatrný

pořadí na kandidátce: 1

19.5 % (41 hlasů)

ZA SVINY (zisk 2 z 5 zastupitelů)

1

Ladislav Klobása

pořadí na kandidátce: 2

28.0 % (33 hlasů)

2

Šimon Sysel

pořadí na kandidátce: 3

27.1 % (32 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Sviny

PRO LEPŠÍ SVINY

1

Robert Chatrný obchodní zástupce, věk: 39 let

2

Martina Hanáková rodičovská dovolená, věk: 32 let

3

Lukáš Sedlák traktorista, věk: 41 let

4

Mgr. Jan Bibr OSVČ, věk: 50 let

5

Martin Blaha servisní technik, věk: 27 let

6

Květoslava Musilová důchodce, věk: 61 let

ZA SVINY

1

Karel Juračka zemědělec, věk: 50 let

2

Ladislav Klobása OSVČ, věk: 34 let

3

Šimon Sysel dělník, věk: 28 let

4

Pavel Blaha zemědělec, věk: 47 let

PÁVEK ANTONÍN

1

Antonín Pávek traktorista, věk: 53 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Sviny sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Sviny a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.