Výsledky komunálních voleb 2022: Kojice

100 % okrsků sečteno
48.57 % volební účast
100 %

PRO KOJICE

PRO KOJICE

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Kojice (celkem 5 zastupitelů)

PRO KOJICE (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Ing. David Morávek

pořadí na kandidátce: 1

20.3 % (145 hlasů)

2

Adéla Tesařová

pořadí na kandidátce: 2

19.4 % (139 hlasů)

3

Ing. Jana Bílá

pořadí na kandidátce: 3

18.9 % (135 hlasů)

4

Ing. Lenka Bourová

pořadí na kandidátce: 4

16.9 % (121 hlasů)

5

Ing. Soňa Junková

pořadí na kandidátce: 5

16.9 % (121 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Kojice

PRO KOJICE

1

Ing. David Morávek konstruktér, věk: 44 let

2

Adéla Tesařová referent zaměstnanosti, věk: 51 let

3

Ing. Jana Bílá personální manažerka, věk: 54 let

4

Ing. Lenka Bourová učitelka, věk: 50 let

5

Ing. Soňa Junková účetní, věk: 51 let

6

Jakub Černík zámečník, věk: 41 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Novotný dál povede Řeporyje, záda mu bude krýt jeho sestra. Ušetříme, říká k rozhodnutí

Na vytvoření koalice na radnici v pražských Řeporyjích se domluvily ODS a TOP 09, v zastupitelstvu budou mít těsnou většinu šesti hlasů z jedenácti. Starostou městské části bude opět Pavel Novotný (ODS). Občanským demokratům, kteří komunální volby v Řeporyjích vyhráli, připadne také místo druhého místostarosty. Obsadí ho dosavadní zastupitelka Lenka Fialová, Novotného sestra.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Kojice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Kojice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.