Výsledky komunálních voleb 2022: Vlčetínec

100 % okrsků sečteno
67.5 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Vlčetínec

Sdružení nezávislých kandidátů Vlčetínec

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Vlčetínec (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Vlčetínec (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Jiří Hadrava

pořadí na kandidátce: 3

20.2 % (24 hlasů)

2

Ing. Marie Davidová

pořadí na kandidátce: 1

19.3 % (23 hlasů)

3

Ivana Hadravová

pořadí na kandidátce: 2

19.3 % (23 hlasů)

4

Milan Bártů

pořadí na kandidátce: 4

18.5 % (22 hlasů)

5

Ing. Pavel Holický

pořadí na kandidátce: 5

15.1 % (18 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vlčetínec

Sdružení nezávislých kandidátů Vlčetínec

1

Ing. Marie Davidová finanční ředitelka, věk: 48 let

2

Ivana Hadravová operátorka výroby, věk: 47 let

3

Jiří Hadrava elektrikář, věk: 28 let

4

Milan Bártů řidič, věk: 23 let

5

Ing. Pavel Holický technik, věk: 56 let

6

Adéla Doležalová, DiS. pojišťovací poradce, věk: 34 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Vlčetínec sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vlčetínec a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.