Výsledky komunálních voleb 2022: Stojčín

100 % okrsků sečteno
51.06 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Stojčín

Sdružení nezávislých kandidátů Stojčín

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Stojčín (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Stojčín (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Mgr. Petra Buňatová

pořadí na kandidátce: 7

14.7 % (35 hlasů)

2

Karel Musil

pořadí na kandidátce: 2

14.3 % (34 hlasů)

3

Jiří Peltan

pořadí na kandidátce: 1

13.9 % (33 hlasů)

4

Karel Dvořák

pořadí na kandidátce: 6

13.9 % (33 hlasů)

5

Ing. Jana Peltanová

pořadí na kandidátce: 3

10.9 % (26 hlasů)

6

Ing. Stanislav Snížek

pořadí na kandidátce: 4

13.0 % (31 hlasů)

7

Monika Kinclová

pořadí na kandidátce: 5

13.0 % (31 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Stojčín

Sdružení nezávislých kandidátů Stojčín

1

Jiří Peltan důchodce, věk: 72 let

2

Karel Musil výpravčí, věk: 49 let

3

Ing. Jana Peltanová důchodkyně, věk: 65 let

4

Ing. Stanislav Snížek technik, věk: 57 let

5

Monika Kinclová signalistka SŽ, věk: 49 let

6

Karel Dvořák živnostník, věk: 49 let

7

Mgr. Petra Buňatová zdravotní sestra, věk: 42 let

8

Libor Jirků výpravčí, věk: 50 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Stojčín sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Stojčín a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.