Výsledky komunálních voleb 2022: Březiny

100 % okrsků sečteno
55.86 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Březiny

Sdružení nezávislých kandidátů Březiny

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BanínBělá nad SvitavouBělá u JevíčkaBenátkyBezděčí u TrnávkyBiskupiceBohuňovBohuňoviceBorováBorušovBřezinaBřezinkyBřezinyBřezová nad SvitavouBrněnecBudislavBystréCerekvice nad LoučnouChmelíkChorniceChotěnovChotoviceChrastavecČistáDesnáDětřichovDětřichov u Moravské TřebovéDlouhá LoučkaDolní ÚjezdGrunaHartinkovHartmaniceHorkyHorní ÚjezdHradec nad SvitavouJanovJanůvkyJaroměřiceJarošovJavorníkJedlováJevíčkoKamenec u PoličkyKamenná HorkaKarleKoclířovKorouhevKorunaKřenovKukleKunčinaKvětnáLavičnéLinharticeLitomyšlLubnáMakovMalíkovMěstečko TrnávkaMikulečMladějov na MoravěMorašiceMoravská TřebováNedvězíNěmčiceNová SídlaNová Ves u JarošovaOldřišOpatovOpatovecOsíkPohledyPoličkaPomezíPoříčí u LitomyšlePřílukaPustá KamenicePustá RybnáRadiměřRadkovŘídkýRohoznáRozhraníRozstáníRudnáRychnov na MoravěSádekSebraniceSedlištěŠiroký DůlSklenéSlatinaSloupniceStaré MěstoStašovStrakovŠtudlovSuchá LhotaSvitavySvojanovTelecíTřebařovTrpínTrstěniceTržekÚjezdecÚtěchovVendolíVidlatá SečVíska u JevíčkaVítějevesVlčkovVranová LhotaVrážnéVysokáŽelivsko

Zvolení zastupitelé v obci Březiny (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Březiny (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Aleš Dudek

pořadí na kandidátce: 1

14.0 % (52 hlasů)

2

Ing. Tomáš Dudek

pořadí na kandidátce: 2

12.9 % (48 hlasů)

3

Pavel Lapáček

pořadí na kandidátce: 3

14.8 % (55 hlasů)

4

Martin Luňáček

pořadí na kandidátce: 4

15.6 % (58 hlasů)

5

Matěj Mešťan

pořadí na kandidátce: 5

13.7 % (51 hlasů)

6

Václav Mešťan

pořadí na kandidátce: 6

14.0 % (52 hlasů)

7

Irena Tomášková

pořadí na kandidátce: 7

15.1 % (56 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Březiny

Sdružení nezávislých kandidátů Březiny

1

Aleš Dudek skladník, věk: 40 let

2

Ing. Tomáš Dudek zástupce ředitele střední školy, věk: 43 let

3

Pavel Lapáček administrativní pracovník, věk: 39 let

4

Martin Luňáček obchodní manažer, věk: 41 let

5

Matěj Mešťan nezaměstnaný, věk: 35 let

6

Václav Mešťan technik, věk: 33 let

7

Irena Tomášková vychovatelka, věk: 48 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Známé tváře ve volbách: Schillerová, Šlachta nebo Okamura. Kdo uspěl a kdo propadl?

Z bývalého šéfa protimafiánského útvaru Roberta Šlachty bude možná starosta. V rodných Pohořelicích na jižní Moravě vyhrál s velkým náskokem letošní komunální volby. Ze známých tváří uspěl také prezidentův kancléř Vratislav Mynář v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Naopak mezi neúspěšné se zařadila třeba bývalá ministryně financí Alena Schillerová. Do politiky vstoupil i další člen rodiny Okamurů.

KOMUNÁLNÍ VOLBY: Jak se volilo ve vaší obci? Podívejte se na souhrnné výsledky

Letošní komunální volby má Česká republika za sebou. Všechny hlasy již byly sečteny a je jasno, kdo na radnicích měst, městysů a vesnic usedne. Podívejte se na velký souhrn CNN Prima NEWS a zjistěte, jak si politické strany a hnutí vedly právě ve vašich domovských obcích. V textu jsme pro vás připravili výsledky voleb na pražském magistrátu, v městských částech hlavního města a také v krajských městech. Na další místa České republiky se podívejte v naší interaktivní mapě.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Březiny sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Březiny a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.